Наразі ще не подано жодної петиції

Година, що об’єднує світ

 

 Наша громадська організація закликає громадян Тиврівщини 28 березня, о 20:30, на одну годину вимкнути світло у своїх квартирах і офісах на підтримку всесвітньої кампанії Час Землі, ініційованої Всесвітнім фондом природи WWF.

Екологічна акція, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, покликана об'єднати людство для боротьби із глобальним потеплінням. 

Цього року  "Година Землі" - це більше, ніж година! Ми повинні діяти щодня, роблячи невеликі кроки назустріч майбутньому без зміни клімату, майбутньому, у якому всі забезпечені природними ресурсами, майбутньому, у якому людина живе в гармонії з природою!


Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло. 

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 та 2010 Україна, разом зі 126 іншими країнами світу, також долучилася до всесвітньої акції Година Землі!


Чому саме Ви маєте приєднатися до Години Землі? 

Просто тому, що саме від Вас залежить майбутнє Планети! Година Землі - це набагато більше, ніж вимкнути світло на одну годину один раз на рік.

Це можливість дати людям право голосу у вирішенні майбутнього Планети, а також об’єднання наших зусиль для сталого розвитку та збереження природи навколо нас заради наших дітей та онуків! Година Землі - це Ваші прості щоденні дії - виключати за собою світло і воду, переробляти папір, їздити на велосипеді та багато чого іншого! А як Ви вийдете за межі години заради Планети?

 
Дізнайтеся, як зробити своє життя "зеленішим!"

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація