Наразі ще не подано жодної петиції

На першому плані ЛЮДИНА!

Саме під таким гаслом пройшло розширене засідання Пленуму обкому та обласний семінар голів та бухгалтерів райкомів профспілок працівників державних установ на базі Тиврівської профспілки, очолюваної ось уже другий рік заступником керівника апарату, депутатом районної ради Лідією Колісніченко.

            Колеги з області та районів приїздили заслухати своєрідний звіт голови райкому профспілки і, по можливості перейняти досвід.

            Відверто кажучи, такий досвід у нас є і тому спілкування стало надзвичайно результативним.

            Лідія Колісніченко у своїй доповіді детально розповіла про районну профспілку, яка нараховує (на жаль лише) 105 членів, які об’єднані у 14 первинних організацій. Проте саме такий невеликий кількісний склад дозволяє максимально наблизитись і допомогти кожній людині, кожному члену профспілки. Вона нагадала, що першочерговим завданням профспілок любого рівня є захист інтересів їх членів, зокрема і щодо дотримання трудового законодавства. Подякувала за допомогу обкому профспілки у позитивному вирішенні трудових спорів, з якими у цьому році зіткнулася профспілка, наданні вчасних юридичних послуг.

            «Необхідно відновити довіру до профспілки, кожен її член має відчути себе захищеним!» - наголосила Лідія Анатоліївна. І критично засудила якусь відчутну відстороненість від реформування місцевого самоврядування, коли в результаті так званої «децентралізації» більша половина посадових осіб місцевого самоврядування, кваліфікованих і професійних чиновників, залишаться без засобів для існування!!!

            Зупинилась голова райкому профспілки і на співпраці з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськими організаціями. Розповіла про  партнерські угоди з іншими регіонами, які були укладені як результат виїзних засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Окремо акцентувала співпрацю з профспілкою освіти і запросила до слова свого колегу і наставника Михайла Сергійовича Подзігуна.

            У роботі розширеного засідання взяв участь голова районної ради Ярослав Йосипович Красовський, який презентував наш район і наголосив на важливості профспілкової роботи.

            Гостинно приймав колег-спілчан області будинок дитячої та юнацької творчості (директор Єнютіна О.Ф.), вихованці якого віршами і піснями зустрічали делегацію, а Руслан Бегас та Олександр Сідлак, наші «місцеві козаки» - керівники гурту ім.Д.Нечая здивували гостей козацьким бойовим гопаком.

           

По закінченню робочої частини працівники профспілок ознайомилися із одним із кращих начальних закладів області – гордістю нашого району – ліцеєм. Директор закладу, А.М.Подзігун провів гостей коридорами закладу, показав музей ліцею та його родзинку – астрономічну обсерваторію.

            Не приховуючи свого задоволення голова обкому профспілки Любов Борисівна Ковальчук та її заступник Валентина Миколаївна Ольшанецька високо оцінили роботу районного комітету профспілки державних установ Тиврівського району.

  На завершення, заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості, В’ячеслав Миколайович Гавриленко, голова галузевої профспілки, запропонував визначити досвід тиврівських спілчан як  передовий, а роботу голови райкому Лідії Колісніченко відмінною.

            Маючи за плечима понад 25 років профспілкової діяльності, від себе скажу, що профспілка була і залишається тією організацією, яка може консолідувати усі сторони. Не час сьогодні чинити розбрат і шукати привід для непорозуміння. Гуртуймося і об’єднуймось – вступаймо у члени профспілки і живімо єдиною родиною.

Секретар районного комітету профспілки працівників державних установ, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради  Н.Ф.Маренюк

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація