Наразі ще не подано жодної петиції

Новорічні дні з ПРОФСПІЛКОЮ

Новорічні дні – початок року – це завжди свято, особливо для дітвори. Це і Дід Мороз, і різдвяні розваги, і щедра кутя, і купання на Водохреще – вражень на весь рік… Але як приємно нам, дорослим, коли ми створюємо це свято нашим дітям! Саме виходячи з цих міркувань райком профспілки працівників державних установ запросив з новорічною виставою Вінницький муздрамтеатр ім.Садовського та за попередньою домовленістю здешевив вартість квитків.

10 січня у Тиврів з’їхалось малечі з усього району.

Зусиллями окремих небайдужих голів місцевих рад та керівників сільгоспформувань районний Будинок культури півтори години просто дзвенів від дитячого сміху! І справді, вистава «Новорічні пригоди у маленькій країні» - це спільний проект Вінницького муздрамтеатру та Київського цирку ліліпутів, зараз мандрує по усіх регіонах країни. 3,4,5 січня її споглядали вінничани і так добре, що наші дітки теж мали можливість «подорожувати» з героями вистави у «маленьку країну». Вистава була переплетена цирковими номерами: тут було задіяно і дресированих собачок, і голубів. Особливу увагу дітвори викликав велетенський пітон, до якого можна було доторкнутися усім бажаючим (а наші діти не з боязких). Артисти вели цікавий діалог з дітками, окремих викликали на сцену. Було відрадно дивитися, які активні дітлахи, які вони відкриті для спілкування і які безпосередні.

Упевнена, що ця новорічна пригода – поїздка у райцентр у театр, закарбується у їх пам’яті. Тому з вдячністю хочу назвати прізвища тих людей, які не шкодуючи свого часу і грошей, знайшли можливість подарувати дітям усмішку! А що може бути дорожче?

Приємно, що не забувають свій обов’язок дбати про дітей Анатолій Почвірний – Дзвониський сільський голова, Наталія Самуляк – Уяринецький сільський голова, Віктор Масіц – Іванковецький сільський голова, Руслан Карпусь – Довгополівський сільський голова, Артур Косецький – Марківський сільський голова, Ольга Щебетюк – Колюхівський сільський голова, Віктор Шведюк – Рахно-Полівський сільський голова, Світлана Олійник – Великовулизький сільський голова, Галина Ільніцька – Гришовецький сільський голова, Сергій Баламут – Слідянський сільський голова, Любов Соболь – Шендерівський сільський голова. Завдяки підтримці місцевих сільськогосподарських виробників та депутатів районної ради – Гачая Шафієва, Світлани та Дмитра Малютів, Альони Брижеватої, Івана Протопіша, вдалося вирішити питання фінансування та підвозу дітей до райцентру.

Приємно, що є такі небайдужих люди. І я, як мати, хочу подякувати їм в першу чергу від імені матерів цих діток і побажати їм та їх родинам здоров’я, миру і благополуччя. Робіть добрі справи!

Лідія Колісніченко,

голова райкому профспілки працівників державних установ

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація