Наразі ще не подано жодної петиції

Положення про почесну грамоту

ЗАТВЕРДЖЕНО

На засіданні райкому профспілки

протокол № 3 від 28.05.2015

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ ТИВРІВСЬКОГО РАЙОННОГО КОМІТЕТУ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ

Розділ I. Загальні положення

1.1. Почесна грамота районного комітету профспілки працівників державних установ Тиврівського району (далі Почесна грамота) є заохоченням районного комітету профспілки працівників державних установ Тиврівського району за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток профспілкової діяльності району, активну громадську позицію, за особисті досягнення у виробничій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

1.2. Почесна грамота підписується головою профспілки працівників державних установ Тиврівського району, підпис якого скріплюється гербовою печаткою профспілки працівників державних установ Тиврівського району.

1.3. Почесною грамотою нагороджуються громадяни, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях і є членами профспілки працівників державних установ Тиврівського району.

1.4. Рішення про нагородження Почесною грамотою приймає райком профспілки працівників державних установ Тиврівського району.

1.5. При нагороджені Почесною грамотою приймається рішення про матеріальне заохочення нагороджених.

1.6. Особи нагороджені Почесною грамотою можуть представлятись до нагородження Почесною грамотою не раніше, ніж через 3 роки після попереднього нагородження.

Розділ II. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою

2.1. Клопотання про нагородження Почесною грамотою можуть подаватися профспілковими організаціями, які входять до складу профспілки працівників державних установ Тиврівського району

2.2. Нагородження Почесною грамотою може проводитися за ініціативою голови профспілки працівників державних установ Тиврівського району.

2.3. До клопотання про нагородження Почесною грамотою додається характеристика на особу, що представляється до нагородження, з переліком відомостей про досягнення у трудовій або іншій діяльності.

2.4. Документи про нагородження подаються голові профспілки працівників державних установ Тиврівського району не пізніше як за 5 днів до нагородження. Обов’язково вказується дата нагородження.

2.5. Клопотання, поданні з порушенням цього положення, до розгляду не приймаються і повертаються адресату.

Розділ III. Порядок вручення Почесної грамоти

3.1. Вручення Почесної грамоти проводиться від імені профспілки працівників державних установ Тиврівського району головою профспілки, або за дорученням голови профоргом профспілкової організації.

3.2. Почесна грамота вручається працівникові, як правило, у трудовому колективі де він працює, при відзначенні професійних свят або в іншому урочистому порядку.

Розділ IV. Фінансування видатків пов’язаних з нагородженням Почесною грамотою районної ради

4.1. Кошти для виготовлення та придбання бланків Почесних грамот та рамок для Почесних грамот, вручення грошових винагород, придбання квітів передбачати щорічно в кошторисі профспілки працівників державних установ Тиврівського району і фінансування проводити  відповідно до рішення райкому профспілки працівників державних установ Тиврівського району.

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація