Наразі ще не подано жодної петиції

31-го жовтня на строкову військовуслужбу з району відправили чергову команду у складі 8-ми призовників.

 

Військовий комісар Тивріського РВК підполковник Р.М. ПОТЕРЛЕВИЧ проінформував, що цього року настроковувійськову службу з району планується відправити близько 30юнаківвіком від 20 до 27 років. Гарним прикладом для інших цього разу послужив 19-річний мешканець с. Яришівки – В.ГОНЧАРУК, який добровільно пішов служити у війська не чекаючи досягнення ним 20 років.

 Служити хлопцібудуть 18 місяців, а ті, хто має вищу освіту – рік. Всі новобранці проходятьретельний професійно-психологічний відбір та за станом здоров’я мають бути придатні до проходження військової служби.Військовий комісар подякував призовникам за те, що не побоялись йти служити в армію і гідно виконують свій громадянський обов’язок, а їхнім батькам за те, що виховали достойних громадян України й запевнив їх, що по закінченню служби їхні сини повернуться додому змужнілими, дорослими чоловіками, гідними синами своєї держави.

За словами начальника відділення комплектування Тивріського РВК  майора О.В. КУШНІРА юнаки будуть проходити строкову військову службу в навчальних центрах, військових частинах Збройних Сил України та Національної гвардії України. Крім того, за рішенням начальника Генерального штабу – Головнокомандувача ЗСУ планується додатковий призов для охорони баз та складів.

Нагадаємо, що згідно Указу Президента України строковики не залучаються до виконання бойових завдань у зоні проведення АТО.

Отже побажаємо хлопцям легкої служби, мужності та витримки, їх рідним - терпіння та бадьорості, а дівчатам – дочекатися своїх коханих.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація