Наразі ще не подано жодної петиції

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ!!!

Вінницьким ОВК в оперативному командуванні «Південь» отримані листи талонів на учасників бойових дій з терміном  їх  дії 2018 - 2023 роки, які можна отримати у Тиврівському районному військовому комісаріаті.

          При зверненні у військовий комісаріат учасник бойових дій повинен надати довідку із управління праці і соціального захисту населення про те, що він там зареєстрований і користується пільгами як учасник бойових дій або надати довідку, що статус інваліда війни не отримував. Особи, що є інвалідами війни отримують листи талони до посвідчень інваліда війни в  управлінніпраці і соціального захисту населення.

Для отриманнялистів талонів надавати наступний пакет документівдо Тивріського РВК:

- заява учасника бойових дій на ім’я районного військового комісара;

- довідка із управління праці і соціального захисту населення;

- завірена ксерокопія посвідчення учасника бойових дій;

- завірена ксерокопія старих листів талонів;

(ксерокопії будуть завірятись Військовим комісаром Тиврівського районного військового комісаріату).

Особампосвідчення учасника бойових дій яким видавалось іншими військовими та спеціальними формуваннями звертатися:

- Національна гвардія – до Головного управління Національної гвардії України (03151,  м.Київ, вул. Народного Ополчення, 9-А);

- прикордонники – до Адміністрації Державної прикордонної служби (01601, м.Київ, вул.Володимирська, 26); 

- міліція, поліція – до  Головного управління Національної поліції у Вінницькій області (м. Вінниця, вул. Театральна, 10);             

- служба цивільного захисту (МНС, ДСНС, військові частини Цивільної оборони з буквою Д, а саме: в/ч Д0055, Д0040 та інші) направляти –  до Головного управління ДСНС України у Вінницькій області (м. Вінниця, вул. 600 річчя, 11);

- пенітенціарна служба – до Управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області (м.Вінниця, провул. 1-й Антона Турчановича, 5).             

Особи, які не перебувають на військовому обліку у Тиврівському РВК, та на даний момент проходять службу у Збройних Силах, інших військових формуваннях для отримання листів талонівбудуть направленів ті структури, де в даний час проходять службу.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: (097) 493-65-77, 2-11-08 або за адресою: Тиврівський районний військовий комісаріат,        смт Тиврів,вул. Першотравнева,6.

                                                       

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація