Наразі ще не подано жодної петиції

ТИВРІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ

МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК

Вінницька область, смт.Тиврів, 23300, вул.Богуна, 1; тел. 2-21-32

14 липня 2016 р.                              Н А К А З                                           № 2

Відповідно до статті 27 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та виконання рішення № 3 від 13 липня 2016 року Тиврівської районної ради УТМР

Н А К А З У Ю:

         з метою забезпечення збереження популяції зайця-русака та збільшення кількості, створити відтворюючі ділянки в угіддях Тиврівської РО УТМР загальною площею 11356 га (20% від наданих в користування угідь ):

1.     Відкрити для полювання  відтворюючу ділянку №3 загальною площею 1784 га, яка розташовувалась на території Рахно-Полівської селищної ради.

2.     Створити відтворюючу ділянку №3 загальною площею 1890 га на території Жахнівської сільської ради та встановити межі : по ліву сторону  центральної асфальтної дороги від села Онитківці через село Жахнівка  до села Івонівці.

3.     Відтворюючі ділянки №1 площею 6611 га залишити без змін та встановити межі :

  Пилявська сільська рада – сошейна  дорога Яришівка  -  Тиврів з лівого боку до межі сошейної дороги Тростянця  -  Тиврів з правого боку.

   Довгополівська сільська рада  -  від дороги Довгополівка  -  Кліщів,  лісосмугою старого польового стану  до урочища Довжок – Бзянець до межі мисливських угідь  Шендерівської с/ради ( луги ).

 Шендерівська сільська рада – від насипної дороги Шендерів – Потуш  по березовій лісосмузі коло старого польового стану до урочища Довжок – Бзянець, від урочища Довжок – Бзянець  по межі мисливських угідь Довгополівської с/ради ( луги ) до р. П.Буг, по р.П.Буг до річки Воронки, по річці Воронці до березової лісосмуги до старого польового стану.

 Колюхівська сільська рада – по насипній дорозі Соколинці – Колюхів – Канава до р. П.Буг з лівого боку.  Вверх по р. П.Буг до с. Соколинці з лівого боку.

 

4.     Відтворюючу ділянку №2 площею 2855газалишити без змін та встановити межі:

Гришівецька сільська рада– забороняється полювання з лівого боку насипної дороги Гришівці – Кобилецьке до межі мисливських угідь с.Строїнці. с.Н.Місто, с.Іванківці.

5.     Відмежування територій відтворювальних ділянок провести межовими попереджувальними знаками. Охорону відтворюючих ділянок здійснювати протягом року.

6.     Полювання на території відтворюючих ділянок забороняється. Відстріл та відлов хижих та шкідливих тварин на території відтворюючих ділянок здійснюється у відповідності до вимог статті 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

 

Голова Тиврівської

районної організації УТМР                                 І.Л. Пацаловський

 

ПОГОДЖЕННО :

Рахно-Полівська сільська рада                               В.Б.Швидюк

 

Жахнівська сільська рада                                       В.М.Таранюк

 

ПСП «Пирогівське»                                                    Д.В.Малюта

 

 

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація